• ساعات کار : 10 تا 14:30 ظهر - 16:30 تا 21عصر
  • 04432383933
  • 09304407741
  • azarnet@gmail

چرا فقط تلگرام ؟!

blog-details

چرا فقط تلگرام ؟!

دلایل محبوبیت تلگرام نسبت به سایر پلتفرم های ارتباطی چیست؟ نویسنده : رحیم مقدمی

امروز 24مرداد مصادف با 15 آگوست2020 تلگرام با انتشار خبری از قابلیت جدید نسخه جدید اندرویدی با عنوان " تماس‌های ویدیویی و‌ هفت‌ سالگی تلگرام " پرده برداشت که در ذیل به گزیده این خبر می پردازیم :

"تلگرام امروز ۷ ساله می‌شود. در سال ۲۰۱۳، ما به عنوان یک برنامه کوچک با تمرکز بر پیام‌رسانی امن شروع به کار کردیم و از آن زمان تا کنون به پلتفرمی با ۴۰۰ میلیون کاربر تبدیل شده‌ایم. تلگرام حالا یکی از ده برنامه با بیشترین تعداد دانلود است که از آن در سراسر دنیا برای ارتباط با خانواده، همکاری با همکلاسی‌ها و هماهنگی با همکاران استفاده می‌شود.

ما به تنهایی به این هدف نرسیدیم، تلگرام هرگز تبلیغاتی نداشته و کاربران با پیشنهاد افرادی که به آن‌ها اعتماد دارند، به برنامه آمده‌اند. اصول قوی و قابلیت‌های باکیفیت، خودشان گویا هستند و میلیون‌ها نفر از شما آن‌ها را شنیده‌اید. ما نیز صدای شما را شنیده‌ایم و به توسعه قابلیت‌هایی که تلگرام را به چیزی بیش از یک پیام‌رسان ساده تبدیل می‌کند، ادامه می‌دهیم. امروز قابلیتی را اضافه می‌کنیم که شما درخواست کرده بودید: تماس‌های ویدیویی سریع و امن."

تلگرام خوب بود ، خوبتر شد و خواهد شد! همگی ما به این امر واقفیم که یکی از محبوب ترینهاست ! با وجود این که این مسنجر قدرتمند به دستور دولتمردان کشورمون مسدود شد بیشترین کاربر را در خاورمیانه ایرانی ها هستند.

سهولت رابط های کاربری ، کافی بودن امکانات در جهت استفاده تجاری ، ایجاد کانال شخصی و تجاری ، ارسال فایل های با حجم بالا و دهها امکان خاص تلگرام باعث شده که ما ایرانی ها به اصطلاع روغن تلگرام رو بکشیم هرچند مسئولین ما زیاد دل خوشی از این پلتفرم ندارن. شاهد این امر هم مقایسه این نرم افزار با واتس اپ که با مسدود شدن تلگرام در ایران اوج گرفت اما در اوج نماند.

تهیه و تنظیم : رحیم مقدمی